Kondaş Reaktif Güç Kontrol Rölesi

VArKON üç fazlı reaktif güç kontrol rölesi serisi, kompanzasyon sistemlerinde ihtiyaç duyulan tüm gereksinimleri karşılamak için tasarlanmıştır. VArKON 18K serinin kontaklı modeli, VArKON 18TSC tristörlü modeli, VArKON 18H ise 12 kademesi kontaklı, 6 kademesi tristörlü olan hibrit modelidir. VArKON -H orta gerilim kompanzasyonu için, VArKON 15TCR yeni nesil TCR/SVC rölesidir.

VArKON serisi reaktif güç kontrol röleleri, monofaze ve trifaze kondansatör ve reaktör bağlanabilen; akıllı müdahale algoritmalarını yine akıllı alma çıkarma zamanlarıyla sisteme uygulayarak en iyi kompanzasyonu yapan; kapasitif veya endüktif hedef girilebilen; gelişmiş özelliklere sahip rölelerdir. Zengin analizör özelliği, 5mA’den başlayan minimum biçme akımı, polaritelerle beraber bağlantı yanlışlıklarını otomatik düzeltme gibi ayrıcalıklar sunar. Sistem gereksinimlerini izleyip kondansatör ve reaktör tavsiye eden, kademeleri çabuk ve sağlıklı öğrenip izleyen avantajlar sağlar.

GENEL
VArKON serisi reaktif güç kontrol röleleri, geniş grafik ekranı, özenle hazırlanmış kullanıcı dostu menüleri ve ölçüm ekranlarıyla eşsiz bir kullanım konforu sağlar. Kullanım kılavuzu aratmayan derecede açık ve toplu menülere sahiptir. Opsiyonel olarak Modbus-RTU haberleşmesine sahiptir. Rölenin tüm parametreleri, ayarları, sistem analizi ve kumandası haberleşme vasıtasıyla uzaktan PC üzerinden yapılabilir.

VArKON EA serisi şebeke analizörleri, elektrik şebekelerinde ihtiyaç duyulan parametreleri ölçmek, izlemek, kayıt altına almak için tasarlanmıştır. VArKON EA serisi şebeke analizörleri ayrıca; haberleşme, gelişmiş alarmlara sahip kontaklar, pals çıkışları, gerçek zaman saatli data kaydı gibi opsiyonlar sunar.

Kategoriler:

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Kondaş Reaktif Güç Kontrol Rölesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Elektrikle ilgili tüm problemlerinizde Bizden Teklif Almadan geçmeyin. Kapat

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeCheck Our Feed